Kempingo taisyklės

TRUMPAI:

 

Bent vienas iš grupės žmonių turi būti 21 metų ar vyresnis. Jaunesni nei 18 metų asmenys turi būti lydimi jų tėvų ar teisėtų globėjų.
Kempingo zonoje elektros energijos ir geriamojo vandens naudojimas yra įskaičiuotas į kainą. Nuo 2022 m. sezono veikia nauji kempingo tualetai ir dušai (naudojimasis įskaičiuotas į kempingo vietos kainą).
Atvykimas: nuo 14 val. – iki 22 val. Išvykimas: iki 13 val. Vėlesniu lauku atvykti galima tik iš anksto suderinus su administracija el. paštu uostas@svenceledunes.lt arba tel. +370 658 58580.
Kempingo zonoje negali būti laikoma jokių automobilių. Jie visi turi būti pastatyti parkavimo ženklu pažymėtose vietose.
Kempinge nepriimamos šunų veislės ar mišrūnai, išvardyti Kovinių ir pavojingų šunų veislių sąraše, įskaitant: Stafordšyro bulterjeras, Amerikos Stafordšyro terjeras, Amerikiečių pitbulterjeras bet kuris mastifas, Kaukazo, Rusijos aviganiai ir kt.

 

ĮSIREGISTRAVIMAS / IŠSIREGISTRAVIMAS

 

Atvykimas: nuo 14 val. – iki 22 val.
Išvykimas: iki 13 val.
Vėlesniu lauku atvykti galima tik iš anksto suderinus su administracija el. paštu uostas@svenceledunes.lt arba tel. +370 658 58580

 

PASLAUGŲ ATŠAUKIMO POLITIKA

 

Nedarome jokių grąžinimų ar nuolaidų už blogą orą, vėluojantį atvykimą ar ankstyvą išvykimą.
Pakeitimai negali būti atliekami, jau užsakius paslaugas.
Paslaugas galima atšaukti likus ne mažiau nei 7 kalendorinėms dienoms iki apsistojimo datos. Likus mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki atvykimo pradžios sumokėti pinigai į Kliento sąskaitą nėra grąžinami.
Jei jums reikia atšaukti ar pakeisti savo užsakymą, prašau kuo skubiau pranešti Fenas Kite Spot administracijai el. paštu uostas@svenceledunes.lt arba telefonu +370 658 58580, kad kažkas kitas turėtų galimybę užsisakyti.
Visada patariame apsidrausti atostogų draudimu dėl atšaukimo atvejų ir savo turto sužalojimo/praradimo, kai keliaujate.
Administracija neatsako už pinigų grąžinimą dėl force majeure aplinkybių atveju.

 

MOKĖJIMAS / MOKĖJIMO BŪDAI KEMPINGE

 

Visi mokėjimai turi būti padaryti bankiniu pavedimu interneto svetainėje www.svencele.lt. Kempingo vietoje grynaisiais pinigais mokėti nėra galimybės.

 

AMŽIAUS RIBOJIMAI

 

Bent vienas iš atvykusios grupės narių turi būti 21 metų ar vyresnis.
Jaunesni nei 18 metų asmenys turi būti lydimi jų tėvų ar teisėtų globėjų. Tėvai ar kiti asmenys, globojantys vaikus, yra atsakingi už savo vaikų saugumą ir elgesį.

 

VĖLYVAS ATVYKIMAS

 

Apie vėlyvą atvykimą privaloma pranešti kempingo administracijai iš anksto. Jūsų užsakymas bus rezervuotas 24 valandas. Jums neatvykus ir pasibaigus šiam laikotarpiui, administracija pasilieka teisę perparduoti jūsų vietą kitam svečiui.
Jokių grąžinimų / nuolaidų už blogą orą, vėluojantį atvykimą ar ankstyvą išvykimą.
Fenas Kite Spot administracija atsiųs papildomą registracijos informaciją likus 7 dienoms iki jūsų atvykimo.

 

UŽSAKYTŲ PASLAUGŲ PAKEITIMAI

 

Jau užsakius paslaugas, pakeitimai negalimi.

 

ŠUNYS

 

Kartu su šunimi turi būti galiojantis skiepijimo pažymėjimas.
Šunys privalo visada būti su pasaitėliu ir prižiūrimi.

Šeimininkai atsako už savo šunų padarytą žalą. Prižiūri, kad nebūtų užpulti ar kitaip nukentėję kiti kempingo svečiai bei jų augintiniai.

Šunų ekskrementai surenkami ir išmetami į šiukšlių dėžes, esančias prie kempingo.
Kempinge nepriimamos šunų veislės / mišrūnai, išvardyti Kovinių ir pavojingų šunų veislių sąraše, įskaitant: Stafordšyro bulterjeras, Amerikos Stafordšyro terjeras, Amerikeičių pitbulterjeras bet kuris mastifas, Kaukazo, Rusijos aviganiai ir kt.

 

MOTOCIKLAI

 

Motociklas (-ai) gali būti registruojamas Fenas Kite Spot kempingo teritorijoje vietoj automobilio (-ų).

 

BENDROS TAISYKLĖS

 

Užsakymai yra vardiniai ir priskirti konkrečiai transporto priemonei, kitai transporto priemonei ar asmeniui neperleidžiami.
Kempingo zonoje elektros energijos ir geriamojo vandens naudojimas yra įskaičiuotas į kainą. Nuo 2022 m. sezono veikia nauji kempingo tualetai ir dušai (naudojimasis įskaičiuotas į kempingo vietos kainą).
Jei turite skundų, nedelsdami kreipkitės į Fenas Kite Spot kempingo administraciją el. paštu uostas@svenceledunes.lt arba tel. +370 658 58580. Skundai, pateikti jau išvykus iš kempingo, negali būti nagrinėjami.
Miego laikas ir ribojimai dėl triukšmo yra nuo 23 val. iki 7 val. ryto.
Fenas Kite Spot kempingo administracija pasilieka teisę išprašyti svečius ar nutraukti viešnagę svečiams, kurių elgesys laikomas netinkamu. Pinigai už sumokėtas paslaugas negrąžinami.
Šaukimas, švilpimas, garsus dainavimas ar muzikos instrumentų bei kitų garso aparatų grojimas ar kiti triukšmingi veiksmai vakare ir naktį kempingo zonoje užtraukia svečiams 500 eur pirmą kartą, taip pat kompensavimą nakvynės tuo metu buvusių svečių. Antrą kartą tie patys asmenys keliantys triukšmą yra baudžiami 1000 eur bauda su kompensacija nakvynės tą naktį buvusių svečių. Baudos yra taikomos ir komerciniams tikslams atvykusiems asmenims, tokiems kaip maisto furgonai, kaitavimo ir kitokio sporto mokykloms, parduotuvėms ir pan. bei sutartis su UAB "Kopa vilkui" turintiems juridiniams bei fiziniams asmenims.
Kempingo administracija negrąžina lėšų, sumokėtų už paslaugas dėl įvykusių force majeure aplinkybių.
Asmenys, lankantys kempingo svečius, privalo laikytis šių taisyklių.

 

NUOMOJAMA VIETA

 

Jums išvykstant jūsų nuomojama vieta turi būti palikta švari ir tvarkinga; už paliktą apleistą (prišiukšlintą) vietą administracija turi teisę reikalauti sumokėti 50,00 EUR baudą.

 

KEMPERIO VIETOS PRISKYRIMAS

 

Apie paskirtą kempingo vietą informuojama prieš atvykimą atskiru el. laišku.
Visi svečiai turi apsistoti tiksliai kempingo administracijos nurodytoje vietoje (aikštelėje).

 

PRIĖMIMAS

 

Priėmimas vykdomas internetu nuo 10 val. iki 22 val. Vėlesniu lauku atvykti galima tik iš anksto suderinus su administracija.

 

SAUGUMAS

 

Laužavietes naudoti leidžiama, tačiau jas naudojant būtina suaugusiųjų priežiūra. Atviras laužas ne laužaviečių vietose yra draudžiamas.
Šaunamieji ir kiti ginklai yra draudžiami.

 

TRANSPORTO PRIEMONĖS IR JŲ PARKAVIMAS

 

Kempingo aikštelėje negali stovėti jokie automobiliai. Jie visi turi būti pastatyti tam skirtoje vietoje, atskirai parkavimo ženklu pažymėtoje zonoje.
Automobilis į kainą įtrauktas tik tuo atveju, jei keliaujate su turistiniu karavanu ar palapine. Automobiliai keliaujant su nameliu ir/ar kemperiu apmokestinami papildomai.
Komercinėms transporto priemonėms (prekybos įmonių transporto priemonėms, naudojamoms su darbu susijusiems tikslams, gabenančioms prekes ar keleivius) apsistoti kempingo zonoje be atskiro administracijos sutikimo yra draudžiama.

 

SUSISIEKTI

 

Adresas: Svencelės g. 49A, LT96241 Svencelės kaimas, Klaipėdos r.
Fenas Kite Spot administracija
T +370 658 58580

E uostas@svenceledunes.lt