Nekilnojamas turtas

Viskas laimingam gyvenimui gamtos prieglobstyje

„Svencele Dunes“ apartamentai šviesūs ir lengvi, įkvėpti modernaus dekoro, alsuojantys atostogų ramybe. Tai modernus požiūris į šiuolaikinės architektūros ir ekologiško gyvenimo būdo sintezę. Teritorijos vystymo koncepcija, parengta architektų studijos„Do Architects”, atskleidžia žmogaus ir gamtos sąveiką bei siekį šias dvi sritis integruoti harmoningam gyvenimui ir poilsiui šalia Kuršių marių.

Įsikursite vienintelėje Lietuvos gyvenvietėje su olandiško tipo vandens kanalais. Užmerkite akis ir įsivaizduokite, kaip grįžtate namo bene romantiškiausiu būdu žemėje, mėgaujatės Kuršių mariomis ir prisišvartuojate savo kieme. Tokia yra kasdienybė „Svencele Dunes“ namuose.

Pastatų architektūra yra minimalistinė, tačiau turinti išskirtinį identitetą.  Visi „Svencele Dunes“ apartamentai turi erdvius balkonus ar terasas, o šiuolaikiniai lengvi pastatai su tvirtomis konstrukcijomis harmoningai dera su pakrančių žaluma ir užburiančiais vandens kanalais. Mėgausitės autentišku kraštovaizdžiu, nepakartojamais saulėlydžiais ir ramybe alsuojančiomis mariomis tiesiog iš savo miegamojo, neprarandant privatumo jausmo.

Vidaus erdvių planavimas atspindi funkcinius prioritetus, derinant praktiškumą su estetiniu žaismingumu. Visi būstai bus įrengti naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, išmaniasias technologijas ir tvarius sprendimus. Todėl minimaliai rūpinsitės buitimi, o būsto išlaikymo sąnaudos bus mažos.

Pirmame „Svencele Dunes“ projekto etape Jūsų laukia ypač kompaktiški ir patogūs būstai nuo 28 kv.m. iki 58 kv. m.

Dėl jėgos aitvarų entuziastų vietovė ant Kuršių marių kranto, kur ilgai karaliavo tik gamtos stichijos, tapo vandens sporto mėgėjų meka. Dabar Svencelė – tikras atradimas visiems, norintiems įsigyti išskirtinį nekilnojamą turtą pamaryje.