Partneriai

Capital Smart

Jūsų partneris visais nekilnojamojo turto klausimais

  • NT pardavimas / nuoma / paieška / konsultacijos
  • Naujos statybos projektų analizė ir pardavimas
  • Konsultacijos investavimo į NT klausimais
  • NT vertinimas / matavimai / kreditavimas / projektavimas / statyba / įrengimas / draudimas
Plačiau

Gspot

kaitavimo mokykla

Gspot Kiteboarding - jėgos aitvarų sporto profesionalės, pasaulio rekordininkės Gabrielės Pioraitės įkurta kaitavimo mokykla. Tai aktyvaus laisvalaikio ir nuostabių patirčių erdvė, kurioje kiekvienas norintis gali patirti gyvenimą keičiančius nuotykius!

Plačiau

WingFoil mokykla

Naujos vandens sporto šakos „wing foil” (liet. vėjasparnių) mokykla

WingfoilMokykla.lt teikia naujos vandens sporto šakos „wing foil” (liet. vėjasparnių) pamokas, kurias veda licenzijuotas IWO (International Wingfoil Organization (IWOINTL.com)) instruktorius. Plaukimas su wing foil'u - tai sklendimas iškilus virš vandens ant hidrofoilo.

Ši sporto šaka apjungia banglenčių, jėgos aitvarų ir burlenčių sportus į vieną visumą.

Mokykla taip pat teikia ir jėgos aitvarų bei jėgos aitvarų ir hidrofoilų pamokas, įrangos nuomos paslaugas.

Pamokos vyksta Svencelėje, kur šiam sportui yra idealios sąlygos: šiltas vanduo, nėra bangų, negilu ir saugu. Išbandykite!

Plačiau

AK projektai

PAMARIO VILOS Svencelėje

Čia didžiulis dėmesys skiriamas kokybei, patogumui, estetikai.
Statybų metu siekiama išsaugoti kiek įmanoma daugiau medžių, kurie suteikia jaukumo, privatumo, taip pat sudaro užuoveją. O vos už kelių šimtų metrų atsiduriate šalia Kuršių marių, kur galite mėgautis nuostabia gamta, saulėlydžiais ir vandens pramogomis.

Vilos yra A+ energetinės klasės, priduotos 100%, gyvenamosios paskirties.

Plačiau

MB Itoli-yachts

Laivai ir paslaugos

  • 21 pėdos burlaivio (2024 m. gamybos) nuoma parai/savaitei.
  • Laivų aptarnavimas sezono metu: visi remonto darbai, korpuso dengimas spec.danga (antifulingas), korpuso povandeninės dalies valymas, denio dengimas medžiu arba kompozitu, burių remontas ir keitimas ir kiti takelažo darbai.
  • Mokykla jūrinių jachtų pradedantiesiems (nuo 12 metų) ir praktiniai plaukimai pažengusiems, siekiantiems kapitono licenzijos (nuo 16 metų).
  • Laivų iškėlimas, transportavimas, saugojimas uždaroje patalpoje ir remontas žiemos metu.

Garant Boats & Yachts

Salonas | Servisas

Esame tarptautinės įmonių grupės GARANT GROUP dalis. Įsikūrėme viename didžiausių Baltijos šalių uostų - Klaipėdos Pilies uoste ir esame specializuotas motorinių laivų ir jų variklių, įvairios vandens įrangos ir atsarginių dalių tiekėjas. Daugiau nei 18 metų esame oficialus pasaulyje žinomų laivų gamintojų ir jų įrangos/ dalių atstovas ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos regione.

Salone, esančiame Klaipėdos Pilies uoste, aptarnaujame vandens laisvalaikio mėgėjus, komercinių ir pramoginių laivų savininkus. Įrengę erdvias žiemos saugyklos ir remonto dirbtuvių patalpas, kurių lokacija (Liepų gatvės tiltas) ypač patogi atvykstantiems Klientams, galime suteikti paslaugą „viskas įskaičiuota“. Taip pat teikiame mobiliosios techninės priežiūros ir remonto paslaugas tiek Lietuvos, tiek Europos uostuose. Visa tai ir dar daugiau, kad patenkinti Klientų poreikius ir užtikrinti aukščiausią aptarnavimo kokybę.

Mums netrūksta gražių istorijų, kuriomis galime pasidalinti ir įkvėpti laivų mėgėjus svajoti apie atvirus vandenis ir įsimintinas keliones!

Plačiau